Avrupa Liginde Finalin Adı Belli Oldu

Uefa Avrupa ligi yarı final karşılaşmalarının bitimi ile finale çıkan taraflar belli oldu. Yarı final maçlarından alınan haberler ile yarı final ikinci maçında Celta Vigo’yu eleyen Manchester United finale kalmayı başardı. Diğer yarı final maçlarından ise gelen haber Olympique Lyon’u eleyen Ajax’ın finale çıktığını belirtiyordu.

Yarı Final Serilerinden Sonra Finale Gelindi

Yapılan yarı final mücadelelerinde İngiliz temsilcisi Manchester United yarı finalin ilk maçında 1-0 kazanmıştı. Gelen son haber ile yarı final ikinci maçında Celta Vigo ile 1-1 berabere kalan Manchester United finale çıkmayı başardı. Diğer taraftan gelen son dakika haberler Fransız temsilcisi Olympique Lyon ile Hollanda temsilcisi Ajax’ın yaptığı yarı final maçları sonrasında Ajax finale adını yazdırmayı başardı.

Final 24 Mayıs’ta

Yapılan yarı final müsabakaları ile finale çıkmayı başaran takımlar için final mücadelesi 24 Mayıs Çarşamba günü İsveç’in başkenti Stockholm’de yapılacak. Bu mücadele ile UEFA Avrupa Ligi kupasının sahibi belli olacak. Bu mücadeleden gelecek güncel haberler yakından izlenmektedir.

admin Asked on Mayıs 13, 2017 in Haber.
Add Comment
0 Answer(s)

Your Answer

By posting your answer, you agree to the privacy policy and terms of service.