Blog

admin
Haz 17 th, 2016
MakaleYorum yapılmamış

FENERBAHÇE İSTEDİ, BİLİC ALDI

West Ham United ‘ ı çalıştıran Slaven Biliç Fenerbahçe’ nin talip olduğu Faslı oyuncu Sofiane Feghuili ile sözleşme imzalayacak.

Kanat oyuncusu sofiane Feghuili’ nin, İngiliz takımı West Ham United’ ın projesinden ve Biliç’ in kendisi ile özel olarak yaptığı konuşmadan  etkilenerek, transfer tekliflerini kabul etti. Faslı oyuncu ve West Ham United takımı sözleşme imzalama aşamasına geldiler.  Sofiane Feghuili ile geçen sezon Fener bahçe  anlaşmak üzere iken, takımı Valencia şampiyonlar ligine katılmış ve Feghuili, takımında kalması gerektiği için Fenerbahçe ile imza atamamıştı. 30 Haziran’ da takımı ile sözleşmesi dolacak olan 26 yaşındaki Sofiane Feghuili, Çin’ den de astronomik rakamlı bir teklif aldı ancak Slaven Biliç’ in çalıştırdığı İngiliz takımı West Ham United’ in teklifini kabul etti.

Haberler de Fransız gazetesinin yaptığı bildiriye göre Feguili’ yi Fenerbahçe dışında İnter, Sevilla, Manchester United ve Villa Real gibi takımlarda uzun zamandır istiyorlardı. Feguili’ nin bu hafta içinde West Ham United ile 3 yıl sürecek bir sözleşmeye imza atması bekleniyor. Gerçekleşen bu transfer Fenerbahçe istedi Bilic aldı yorumlarına yol açtı.

Be the first to post a comment.

Add a comment